Kde sa najlepšie postarajú o Vaše kučeravé vlasy?

16

Všetky to dobre poznáme. Príde čas, kedy je potrebné ísť do kaderníctva, no pre nás kučeravé žienky je výber správneho miesta ťažší. Špecializované salóny a kaderníctva kde sa postarajú o Vaše vlasy podľa ich individuálnych potrieb a poradia Vám aj produkty na mieru sú priam neexistujúce. Preto sme sa v roku 2021 rozhodli, že takéto miesto si všetky kučierky zaslúžia a vznikol náš Happy Hair Salon.

Hlavnou myšlienkou tohto projektu bolo vytvoriť miesto, kde vaše kučery či vlnky dostanú ten správny strih, styling a samozrejme osobný prístup. Každá z nás má jedinečné vlasy, či už štruktúrou, hustotou alebo tvarom kučier. Tak ako sú vlasy jedinečné, vyžadujú si aj jedinečný prístup. Následne, je pre nás veľmi dôležité odovzdať svoje rady k ďalšej starostlivosti na doma. Nechceme, aby boli vlasy pekné len jeden deň, po odchode s kaderníctva a potom už neviete ako ďalej. Preto je poradenstvo súčasťou každej návštevy.

Samozrejmosťou u nás v salóne sú aj rôzne kúry a masky, ktoré zaručia maximálne hydratované a vyživené vlasy. Veľmi obľúbená je vlasová maska v spojení s horúcou parou. Táto napomáha preniknutiu dôležitých kľúčových zložiek do vnútra vlasu a maximalizuje jej účinok. Pre vlasy ktoré sú veľmi poškodené alebo majú narušenú štruktúru, je vhodnou voľbou Olaplex treatment, ktorý vypĺňa tieto mikroskopické poškodenia a dodáva vlasom pevnosť.

Keďže sa často stretávame aj s problémami a ochoreniami pokožky hlavy, nájdete u nás aj procedúry, ktoré pomôžu napríklad s lupinami, svrbením, vypadávaním vlasov ale aj seboreou či psoriázou. Súčasťou je vždy profesionálne trichologické vyšetrenie pokožky hlavy mikrokamerou, ako aj podrobná konzultácia.

Nájdete nás na Železničnej 26 v Lučenci a svoj termín si môžete objednať na t.č: 0951 730 733

Pridaj komentár

(0)