Ecoslay Travel Set

(1 recenzia zákazníka)

32.49

 

 

Nie je na sklade

Popis

Cestovné balenie od značky Ecoslay.

Obsahuje:

 • 113,65 ml – balenie Orange Marmalade Gel
 • 56,82 ml – Banana Cream Deep Conditioner (hĺbkový kondicionér)
 • 56,82 ml – Moonshine Hair and Body Oil (olej na telo a vlasy)
 • 56,82 ml – Peppermint Schnapps Hair Wash (vlasový čistič)
 • ľanové vrecúško

113,65 ml – balenie Orange Marmalade Gel – hlavnou zložkou tohto gélu je extrakt z ľanových semienok. Je ľahký a prírodný, ktorý zbavuje kučery frizzu a dodáva im úžasný lesk. Ľahko aplikovateľný. Úžasné výsledky po každom použití. Najvhodnejšie je aplikovateľný na mokré vlasy.

56,82 ml – Banana Cream Deep Conditioner (hĺbkový kondicionér) – superhustý krém, ktorý vyživí a prenikne aj do najsuchších vlasov. Môže sa použiť ako hĺbkovo-hydratačná maska alebo aj ako Leave-in.

56,82 ml – Moonshine Hair and Body Oil (olej na telo a vlasy) – základom tohto produktu je jojobový olej. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré produktu dodávajú prenikavú vôňu. Používa sa na uzamknutie hydratáciu vlasov a pokožky.

56,82 ml – Peppermint Schnapps Hair Wash (vlasový čistič) – kombinuje schopnosť hydratovať, čistiť a stimulovať pokožku hlavy v jednom kroku. Stačí použiť malé množstvo produktu.

Keďže ide o čisto prírodné produkty, odporúčame skladovať na chladnom a tmavom mieste!

Zloženie:

 • 113,65 ml – balenie Orange Marmalade Gel – Flaxseed extract, Agave nectar extract, Pectin, Aloe Vera juice, Marshmallow Root extract, Vitamin E, Xanthan Gum, Optiphen Plus, Sweet Orange Essential Oil
 • 56,82 ml – Banana Cream Deep Conditioner (hĺbkový kondicionér) – Okra extract, Marshmallow root extract, Aloe vera juice, Coconut cream, Ceteryl Alcohol, Colza oil, Avocado oil, Argan oil, Jojoba oil, Germall Plus, Banana extract.
 • 56,82 ml – Moonshine Hair and Body Oil (olej na telo a vlasy) – Jojoba oil, Avocado oil, Sweet Almond oil, Argan oil, Castor oil, Lemongrass essential oil, Cinnamon essential oil, Sweet orange essential oil, Ginger essential oil, Caprylhydroxamic GG.
 • 56,82 ml – Peppermint Schnapps Hair Wash (vlasový čistič) – Marshmallow-Infused Water, Aloe Vera Juice, Cocoa pod ashes, Plantain skins ashes, Palm kernel oil, Coconut oil, Jojoba Oil, Honey, Caprylhydroxamic acid, Peppermint Essential Oil, Rosemary Essential Oil, Tea Tree Oil, Lavender Essential Oil.

 

Značka: Ecoslay

1 recenzia k Ecoslay Travel Set

 1. jurcik.michaela

  Rozhodla som sa vyskúšať tento travel kit a urobila som veľmi dobre . Mám jemné kučery a pomerne riedke vlasy. Peppermint Schnapps veľmi účinne čistí vlasovú pokožku a uľaví od svŕbenia a lupín. Mne pomohol už po prvom použití. Jediná nevýhoda je v tom, že je dosť tekutý a teda minie sa skôr ako všetky ostatné produkty :(. Banana Cream Deep Conditioner som okrem DC používala aj ako leave in /ale vo veľmi malom množstve/, vystačil, tiež veľmi príjemný produkt. Orange Marmalade Gel asi ani nejdem ospevovať, jeho výsledky hovoria samé za seba, Robí tvrdú kôru a kučery sú pevné. A Moonshine je skôr aromaterapeutická záležitosť, ktorú budete na seba doslova liať <3.

  Ak si tento balíček zakúpite, nezabudnite ho skladovať v chladničke /ako každú kozmetiku :)/ ja som svoj Banana Cream zabudla v kúpeľni a musela som ho tak predčasne vyhodiť.

Pridať recenziu