Simonka a jej CGM cesta

Ahojte kučivlnky rada by som sa s vami podelila o môj príbeh s curly girl metódou.
Začala by som tým, že ako každá z nás ktorá máme či kučeravé alebo vlnité vlasy som vždy obzerala zahraničné videá a obdivovala som ich krásne vlasy, no žiaľ nie som znalec angličtiny a tak som len v tichosti závidela ich vlasy – korunu krásny. Nevedela som čo s vlasmi robia produkty u nás neboli vôbec dostupné.

No jedného dňa nastal zlom kedy som našla blog ktorý bol celý v slovenčine a dokonca aj prvý slovenský eshop.

Tak som neváhala a začala som s metódou naplno.

Zo začiatku som v tom mala dosť dobrý chaos lebo som nerozumela skratkám nevedela som vôbec čo je čo, ale časom a s dobrým vysvetlením, teda poradenstvom som do toho prišla a cítim sa v tejto metóde ako doma. Je pravda, že mi to trvalo veľmi dlho počúvať a vnímať svoje vlasy čo chcú a čo nie, ale tá dlhá cesta stojí zato.

CGM už praktizujem 9 mesiacov a neviem si predstaviť že by som sa jej vzdala a vôbec neviem si predstaviť ako som mohla bez nej žiť. Priznávam že boli dni kedy som si s vlasmi nevedela dať rady ale to patrí k tomu. Nie vždy sa to vydarí, ale teraz po takom čase praktizovania ani neviem čo je to zlý wash day.

.
Pamätajte že sa musíte naučiť milovať svoje vlasy a seba a potom to ide ľavou zadnou. Taktiež musíte hľadať spôsoby ktoré vám sedia a naopak ktoré nie. Iba tak sa naučíte milovať a počúvať svoje vlasy ako mnohé z nás.

Ps: pri tejto metóde sa každá vždy učíme novým veciam nech sme už v metóde akokoľvek dlho alebo krátko.

Moja premena pred CGM a po CGM.

Pridaj komentár