Viki a jej CGM cesta

Jedného dňa som čítala o kučeravej metóde (curly girl metóde) na jednom influencer profile cez Instagram. Následne som si potom zo záujmu dohľadávala ďalšie informácie o tejto metóde, aby som tomu lepšie rozumela. Veľmi sa mi metóda zapáčila a rovnako aj výsledky vlasov po nej. Vlnité a kučeravé vlasy sa mi vždy páčili, ale nikdy som nedosiahla kučeravý efekt. Vtedy mi ostávalo len vlasy vyrovnávať a žehliť. Toto som robila niekoľko rokov.

Prestala som používať žehličky na vlasy a nechávam si svoje krásne kučeravé vlasy prirodzene rásť a točiť sa. Cítim sa s nimi veľmi dobre, a tak ďalej pokračujem v metóde. Páči sa mi myšlienka používať produkty na prírodnej báze. Je to ešte lákavejšie. Hľadala som preto správne produkty, ktoré by boli pre moje vlasy najvhodnejšie. Hneď som išla do obchodu, aby som kúpila výrobky na základný krok ku kúre (Final wash sulfátový šampón na zmytie silikónov a nánosov z vlasov). Začínala som s drogériovými produktami (garnier, balea). Páčili sa mi výsledky hneď na začiatku. Pri prvom wash day sa objavili moje vlnité vlasy a po následnom používaní správnych produktov sa vlasy točili viac a viac.

Potom som sa nejako cítila, akoby moje vlasy potrebovali zmenu produktov. Pokračovala som teda v hľadaní správnejších produktov. Na prvý pohľad som sa zamilovala do produktov Flora & Curl. Objednala som si celú radu a keď prišli ihneď som ich vyskúšala. Umývanie vlasov bolo úspešné, vôňa bola fantastická a už po pár mesiacov vidím krajšie výsledky. Vlasy sa menia stále viac a viac k lepšiemu, sú zdravšie a jemnejšie.

Pridaj komentár