Použitie jablčného octu na vlasy? ÁNO!

Neviete, čo chýba vašim vlasom? Sú bez života? Suché? Neforemné alebo dokonca vypadávajú?

Väčšinou je tá najjednoduhšia varianta tá najlepšia. Väčšina z nás siahne po iných produktoch v domnení, že ,,ten, čo som používala doteraz, mi už nesedí“. Častokrát je riešenie jednoduhšie ako sa zdá.

Moja skúsenosť:

Dlhú dobu som pociťovala, že moje vlasy už nie sú také, ako bývali. Menila som produkty ako na bežiacom páse a nič nepomáhalo. Častejšie som siahla po vlasovej maske s tým, že hádam som už prišla na to, čo vlasom vadí. V konečnej fáze, keď som vylúčila aj neznášanlivosť proteínov na vlase som siahla po obyčajnom jablčnom octe a urobila ním oplach (pomer 1 lyžica octu na pohár vody). Vlasy sa zázračne zdvihli, ožili, leskli a vlnili ako kedysi. Pre viac info o celom procese oplachu jablčných octom kontaktujte našu ambasádorku.

Facebook: https://www.facebook.com/Curly-Lutziy-109102927093462/

Instagram: https://www.instagram.com/curly_lutziy/?igshid=1kacdjn585v2n&fbclid=IwAR1So8q7eRKzufnKBUqSdeY0-DPOcIDpPBfqiB9tfSzeGwAUSXN4e7ocHas

Prečo jablčný ocot?

Jablčný ocot vyrovnáva pH pokožky a vlasov, pričom vlasy nepoškodzuje (túto tendenciu majú komerčné šampóny s prídavkom sulfátov, silikónu, alkoholu, minerálnych olejov a parabénov). Jablčný ocot vlasy krásne uhladí a pramene ostávajú jemné, lesklé a hladké. Zmení tým tak celkový zjav vlasov, uhladí rozstrapatené vlasy a po použití stajlingového prípravku vlasy dostanú nový nádych.

Jablčný ocot Vám pomôže zbaviť sa lupín a dokáže zničiť baktérie a plesne, ktoré môžu spôsobovať Váš problém s lupinami alebo svrbením pokožky hlavy. Proti svrbeniu pokožky odporúčame použiť veľmi obľúbený olej na vlasy https://curlygirl.eu/?product=righteous-roots-olej-118ml . Zaručujeme Vám, že Vám tento olej pomôže nielen so svrbením, alebo aj vypadávaním vlasov a inými problémami s pokožkou hlavy.

Stimuluje rast vlasov tým, že podporuje krvný obeh a tým sa vlasové folikuly stávajú silnejšími. Taktiež zbavuje povrch vlasovej pokožky odumretých buniek a iných zvyškov, ktoré spôsobujú upchávanie pórov, čo vedie k rednutiu vlasov.

A čo je najdôležitejšie – jablčný ocot dokáže zbaviť vlasy nánosov od vlasových produktov, čo bol aj môj problém a je lacný.

Pridaj komentár