Posted on Vložiť komentár

2. použitie jablčného octu na vlasy? ÁNO!

60

Neviete, čo chýba vašim vlasom? Sú bez života? Suché? Neforemné alebo dokonca vypadávajú?

Väčšinou je tá najjednoduhšia varianta tá najlepšia. Väčšina z nás siahne po iných produktoch v domnení, že ,,ten, čo som používala doteraz, mi už nesedí“. Častokrát je riešenie jednoduhšie ako sa zdá.

Moja skúsenosť:

Dlhú dobu som pociťovala, že moje vlasy už nie sú také, ako bývali. Menila som produkty ako na bežiacom páse a nič nepomáhalo. Častejšie som siahla po vlasovej maske s tým, že hádam som už prišla na to, čo vlasom vadí. V konečnej fáze, keď som vylúčila aj neznášanlivosť proteínov na vlase som siahla po obyčajnom jablčnom octe a urobila ním oplach (pomer 1 lyžica octu na pohár vody). Vlasy sa zázračne zdvihli, ožili, leskli a vlnili ako kedysi. Pre viac info o celom procese oplachu jablčných octom kontaktujte našu ambasádorku.

Facebook: https://www.facebook.com/Curly-Lutziy-109102927093462/

Instagram: https://www.instagram.com/curly_lutziy/?igshid=1kacdjn585v2n&fbclid=IwAR1So8q7eRKzufnKBUqSdeY0-DPOcIDpPBfqiB9tfSzeGwAUSXN4e7ocHas

Prečo jablčný ocot?

Jablčný ocot vyrovnáva pH pokožky a vlasov, pričom vlasy nepoškodzuje (túto tendenciu majú komerčné šampóny s prídavkom sulfátov, silikónu, alkoholu, minerálnych olejov a parabénov). Jablčný ocot vlasy krásne uhladí a pramene ostávajú jemné, lesklé a hladké. Zmení tým tak celkový zjav vlasov, uhladí rozstrapatené vlasy a po použití stajlingového prípravku vlasy dostanú nový nádych.

Jablčný ocot Vám pomôže zbaviť sa lupín a dokáže zničiť baktérie a plesne, ktoré môžu spôsobovať Váš problém s lupinami alebo svrbením pokožky hlavy. Proti svrbeniu pokožky odporúčame použiť veľmi obľúbený olej na vlasy https://curlygirl.eu/?product=righteous-roots-olej-118ml . Zaručujeme Vám, že Vám tento olej pomôže nielen so svrbením, alebo aj vypadávaním vlasov a inými problémami s pokožkou hlavy.

Stimuluje rast vlasov tým, že podporuje krvný obeh a tým sa vlasové folikuly stávajú silnejšími. Taktiež zbavuje povrch vlasovej pokožky odumretých buniek a iných zvyškov, ktoré spôsobujú upchávanie pórov, čo vedie k rednutiu vlasov.

A čo je najdôležitejšie – jablčný ocot dokáže zbaviť vlasy nánosov od vlasových produktov, čo bol aj môj problém a je lacný.

Pridaj komentár